KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12354056
nr 1235 4056
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Signerad, Uppsala slott, 25x35
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 18 februari 2019
kl 18:23:06
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr (Budbetjänt)